O DUCO

O DUCO

DUCO je značka kolaborativních robotů společnosti SIASUN CO., LTD. Která byla oficiálně založena v Šanghaji v roce 2014. Význam je: DUCO (DO UNIQUE COBOT).

Představuje vizi a poslání společnosti DUCO pro kolaborativní robotiku a je odhodlána vytvářet jedinečné produkty a hodnotu pro zákazníky.

Technologické dědictví DUCO od SIASUN Robotics (Skladový kód: Robot 300024), Technologické dědictví je DUCO může být nejsilnější podporou. Na cestě vývoje si společnost DUCO vzala za své jádro technologický výzkum a vývoj, postavila se do čela v získávání řady samostatně vyvinutých patentovaných technologií a vytvořila na této cestě mnoho prvenství v oboru: první 7osý kolaborativní robot v Číně, první dvouramenný kolaborativní robot v Číně, první 25kg kolaborativní robot s velkým zatížením v Číně, první 2m dlouhý kolaborativní robot s roztaženým ramenem v Číně a první mobilní kolaborativní robot v Číně. Čínský průmysl kolaborativních robotů, řízený společností DUCO, se rychle rozvíjí.

DJI_0717_副本

Až dosud byly kolaborativní roboty DUCO široce používány v automobilovém průmyslu, energetice, polovodičích, 3C, vzdělávání a vědeckém výzkumu a dalších průmyslových odvětvích, produkty jsou vyváženy do jihovýchodní Asie, Severní Ameriky, Evropy a desítek dalších zemí a regionů, značka vliv je známý po celém světě.

Inteligentní spolupráce pro lepší svět. DUCO bude i nadále udržovat svou sílu ve výzkumu a inovacích, se silou moudrosti, podporovat průmysl kolaborativní robotiky a více zákazníků jít ruku v ruce, aby vytvořili lepší budoucnost!

Rozvojové milníky

o DUCO_副本

Můžeme poskytnout vysoce profesionální inženýrské a technologické služby,
vyřešit mnoho obtížných inženýrských problémů v různých oblastech
CE
ISO9001
TUV
JAKO JÁ

DUCO si vzalo za své jádro technologický výzkum a vývoj, ujal se vedení v získávání řady samostatně vyvinutých patentovaných technologií a vytvořil na své cestě mnoho prvenství v oboru: první 7osý kolaborativní robot v Číně, první kolaborativní dvouramenný robot v Číně, první 25kg velkoobjemový kolaborativní robot v Číně, první 2m dlouhý kolaborativní robot s roztaženým ramenem v Číně a první mobilní kolaborativní robot v Číně. Čínský průmysl kolaborativních robotů, řízený společností DUCO, se rychle rozvíjí.

Proč nás vybrat

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Tovární prostředí

Žhavé kategorie