Domů> Obory

Potraviny a nápoje

Automatizovaná řešení Duco zlepšují balení, sběr odpadu a paletizaci v potravinářském a nápojovém průmyslu a šetří náklady tím, že omezují sezónní práci a problémy se školením. Kolaborativní roboti zvyšují efektivitu, bezpečnost a integraci do stávajících pracovních postupů a zajišťují konzistentní a přesné balení. Začlenění automatizace a robotů optimalizuje operace, což vede k rychlejším dobám obratu, snížení chyb a zvýšené spokojenosti zákazníků, což podnikům umožňuje zůstat konkurenceschopné.

Výhody využití DUCO cobotů v potravinářství a nápojích

111


Snadné nasazení

DUCO Cobot obsahuje intuitivní výukový program přetahování, který účinně zmírňuje křivku učení a zvyšuje provozní jednoduchost.


Spolehlivý

DUCO zahrnuje řadu pokročilých bezpečnostních detekčních funkcí, které zaručují optimální bezpečnost pracovníků. Tento inovativní systém umožňuje bezproblémovou koexistenci mezi pracovníky a stroji v rámci sdíleného pracovního prostoru, čímž maximalizuje celkovou provozní efektivitu.

222
333


Efektivní

Robot DUCO umožňuje zákaznickému bezcelnímu obchodu poskytovat služby 24/7, což zákazníkům umožňuje rychlý nákup luxusních kosmetických produktů. Tento inovativní přístup učinil tento obchod v místní komunitě extrémně populární.

Aplikační scénáře

Předch

Zdravotnictví

Všechny aplikace další

Vzdělání a věda

Doporučené produkty

Žhavé kategorie