Domů> Obory

Vzdělání a věda

DUCO Cobot je multifunkční robot, který lze použít k usnadnění spolupráce v reálném čase a autonomního interaktivního výzkumu v oblasti vysokoškolského vzdělávání a akademického výzkumu. Kombinací praktického průzkumu s vylepšenou programovatelností umožňuje výzkumníkům přizpůsobit jeho chování a zlepšit své programovací dovednosti. DUCO Cobot automatizuje opakující se úkoly, šetří výzkumníkům čas a energii, umožňuje jim soustředit se na komplexní výzkumné otázky a stává se cenným robotickým technologickým nástrojem v akademické komunitě.

Výhody využití DUCO Cobotů ve vzdělávání a vědě

11


Kompletní učební plán

DUCO nabízí širokou škálu kurzů přizpůsobených vzdělávacím robotům, což umožňuje studentům a výzkumníkům maximalizovat jejich vzdělávací potenciál prostřednictvím dobře strukturovaného programu, který plně využívá naše vzdělávací zdroje.


Neporušený ekosystém

DUCO poskytuje studentům širokou škálu volitelných sad pro komplexní výuku robotů, včetně sad Psaní a kreslení, Robot Vision, AI Teaching, Basic AI a Sliding Rail. Různorodý výběr sad DUCO zajišťuje kompletní a pohlcující výuku ve výuce robotů.

22
33


Připraveno k zařazení

DUCO nabízí offline laboratorní kurzy se zkušenými instruktory, které vybavují studenty praktickými dovednostmi a nejmodernějším vybavením pro aplikace v reálném světě a řešení problémů, splňují průmyslové standardy a vysokou poptávku po praktických znalostech.

Aplikační scénáře

Předch

Potraviny a nápoje

Všechny aplikace další

Konstrukce

Doporučené produkty

Žhavé kategorie