Staňte se distributorem

Staňte se distributorem

Domů> Servis a podpora > Staňte se distributorem

Staňte se distributorem DUCO

Hledáte ziskové distribuční příležitosti? Máte zkušenosti s marketingem produktů a máte silnou síť nezávislých partnerů, poboček a vybraných maloobchodních prodejen? Připojte se k distribuční síti DUCO a urychlete transformaci automatizace. Ve společnosti DUCO poskytujeme pomoc při úspěšném uvádění našich produktů na trh ve vaší oblasti a poskytujeme vám podporu, kterou potřebujete k růstu vašeho distribučního podnikání v dlouhodobé perspektivě jako důvěryhodného a ceněného distributora.


spojit

Proč distribuovat DUCO?

Technologický vývoj

DUCO si vzalo za své jádro technologický výzkum a vývoj, ujal se vedení v získávání řady samostatně vyvinutých patentovaných technologií a vytvořil na své cestě mnoho prvenství v oboru: první 7osý kolaborativní robot v Číně, první kolaborativní dvouramenný robot v Číně, první 25kg velkoobjemový kolaborativní robot v Číně, první 2m dlouhý kolaborativní robot s roztaženým ramenem v Číně a první mobilní kolaborativní robot v Číně.

Poprodejní servis

Na domácím a zámořském trhu existuje více než 100 prodejních a servisních míst, přímý prodej v továrně, vybavených profesionálním týmem údržby, více než 100 staršími a středně pokročilými inženýry, aby vytvořili včasné, profesionální, příjemné a promyšlené služby, to vše s posláním překračování potřeb zákazníků a zodpovědnost za výsledky.

Síla továrny

DUCO je výrobcem kolaborativních robotů, integruje výzkum a vývoj, výrobu, marketing a služby se zaměřením na kolaborativní roboty jako high-tech a specializovaný nový a speciální podnik s národní laboratoří energetické účinnosti a mnoho produktů získalo národní hvězdy energetické účinnosti .

Představte pokročilou technologii

Pro další zvýšení produktivity, pokrok v technologii výroby, výrobu přesnějších produktů a podporu přechodu na energeticky úspornou výrobu společnost právě využila nové zařízení pro přesné zpracování od přední světové značky.

DOTAZ

Žhavé kategorie