Domů> Aplikace

Paletizace

Paletizační stohovací řešení DUCO kombinuje přesnost, rychlost a spolehlivost s integrací kolaborativních robotů, snižuje fyzickou námahu pracovníků a zvyšuje bezpečnost na pracovišti. Řešení lze bez problémů kombinovat se zvedacími sloupy, což umožňuje efektivní stohování podnosů v různých výškách. Díky snadnému nasazení a intuitivnímu ovládání optimalizuje proces stohování zásobníků, zefektivňuje operace a zlepšuje celkovou efektivitu, což má pozitivní dopad na produktivitu a pohodu zaměstnanců.

Výzvy v Paletizace Proces

Automatizované paletizační řešení DUCO

Paletizační sada DUCO poskytuje efektivní řešení pro automatizovanou paletizaci s vakuovým uchopovačem, zvedacím sloupkem, senzorem detekce palet a indikátorem pro bezpečnou manipulaci, přesné polohování a snížení chyb. Díky svému intuitivnímu rozhraní umožňuje systém DUCO rychlé nasazení kolaborativních robotů bez znalosti kódování, zjednodušuje nastavení a spuštění do 20 minut.

11

Modulární

Paletizační sada DUCO poskytuje kompletní řešení pro efektivní a automatizovanou paletizaci, zajišťující bezpečnou manipulaci, přesné polohování a snadné monitorování pro bezproblémovou integraci do vašeho pracovního postupu.


Snadné nasazení

Systém DUCO zjednodušuje nasazení kolaborativních robotů tím, že umožňuje nekodérům nastavit a spustit roboty za pouhých 20 minut, což zvyšuje produktivitu a efektivitu bez nutnosti složitého programování nebo konfigurace.

22


33

Zjednodušené operace

Úprava výkonu na úrovni modulu v reálném čase optimalizuje provozní parametry a konfigurace pro maximalizaci efektivity prostřednictvím nepřetržitého monitorování, okamžitých úprav a iterativního jemného ladění pro lepší výkon a produktivitu systému.

Související odvětví

Předch

Svařování

Všechny aplikace další

Šroubování

Doporučené produkty
logo

DUCO Robots CO., LTD.

Promluvte si s naším odborníkem