Domů> Obory

Polovodič

Výroba polovodičových součástek vyžaduje velmi přísné výrobní prostředí. Protože se jedná o stovky výrobních procesů, má výrobní prostředí, jako je teplota, vlhkost a čistota, přísné požadavky.

DUCO nezávisle vyvinulo a vyrobilo širokou škálu základních robotických produktů vhodných pro polovodičovou linkovou logistiku, včetně ARV, OHS, OHT, RGV, Stocker, AMR, Lift atd., přičemž všechny jsou navrženy v souladu s SEMI certifikací standardy. Splňují certifikační požadavky ESD, EMC a CLASS 5 v SEMI S2, SEMI S8 a SEMI S17. Kromě toho, spoléhajíce se na základní komponenty logistiky na straně polovodičů, jsme vybudovali řadu automatizovaných systémů logistiky na straně linky (AMHS) pro různé procesy výroby polovodičů. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky na čistotu a lépe uspokojovaly potřeby našich zákazníků.

Výhody využití DUCO Cobotů v polovodičích?

11

Ultra vysoký standard

Máme čistý prostor třídy 100, který byl zařazen do testovacích prací souvisejících s prostředím výroby polovodičů. Čistá místnost je postavena podle úrovně čistoty třídy 5 prostředí výroby polovodičů. 

 Kromě toho jsme nezávisle vyvinuli a vyrobili řadu základních robotických produktů vhodných pro polovodičovou linkovou logistiku, které splňují certifikační požadavky ESD, EMC, CLASS 5 v SEMI S2, SEMI S8 a SEMI S17.


Vyšší účinnost

V kombinaci se speciálními přístroji lze testování pohyblivých částí používaných v inteligentní výrobě polovodičů dokončit přímo na místě výroby DUCO, což výrazně urychluje optimalizaci a iteraci souvisejících produktů.

22
33


Nejsilnější přínos

Pokud jde o návrh a implementaci programu, společnost DUCO plně využívá omezené využití prostoru na zákaznických místech k dosažení integrovaných pozemních a leteckých řešení, čímž vytváří vyšší hodnotu pro zákazníky. V současné době jsme oslovili řadu mezinárodně renomovaných polovodičových společností a dodali stovky inteligentních robotických zařízení a souvisejících produktů exportovaných do jihovýchodní Asie a dalších zemí.

Aplikační scénáře

Předch

Nevyplněno

Všechny aplikace další

Maloobchod

Doporučené produkty

Žhavé kategorie