Domů> Obory

Elektronika 3C

Odvětví 3C, které zahrnuje počítače, komunikace a spotřební elektroniku, je důležitou součástí elektronického průmyslu. V minulosti se tyto úkoly prováděly ručně, ale zavedení kolaborativních robotů DUCO umožnilo automatizaci a nabídlo potřebnou přesnost a přizpůsobivost.

Coboti DUCO poskytují bezproblémovou integraci do výrobních linek díky jejich bezdrátovému připojení a schopnosti výuky přetažení. Tato kompaktní robotická ramena lze snadno nainstalovat v libovolném požadovaném úhlu, včetně vertikálního, horizontálního nebo 45stupňového úhlu. Jejich pokročilá technologie detekce kolizí zajišťuje bezpečný provoz bez požadavku na bezpečnostní oplocení, což jim umožňuje efektivně pracovat po boku lidí.

Výhody využití DUCO Cobotů v 3C průmyslu?

11


Zvýšená účinnost

Coboti se vyznačují výjimečnou obratností, která umožňuje přesnou manipulaci s choulostivými materiály stálou rychlostí a zajišťuje vysoké standardy kvality ve složitých úkolech.


Vylepšená všestrannost

Navzdory své schopnosti zvládnout značné užitečné zatížení vykazují coboty pozoruhodnou kompaktnost, která umožňuje bezproblémovou instalaci v různých prostředích. To nejen optimalizuje využití podlahové plochy, ale je také neocenitelné pro výrobní linky 3C elektroniky, kde je prostorová efektivita rozhodující.

22
33


Zvýšená návratnost investic

Koboti DUCO nabízejí pozoruhodnou dobu návratnosti pouhého jednoho roku a ukazují svou mimořádnou nákladovou efektivitu jako investice. Navíc jejich nepřetržité 7*24 výrobní kapacity zajišťují konzistentní a dlouhotrvající návratnost investic.

Aplikační scénáře

Předch

Automobilový průmysl

Všechny aplikace další

Nevyplněno

Doporučené produkty

Žhavé kategorie