Domů> Aplikace

Manipulace s materiálem

Přední společnost zabývající se domácími spotřebiči, známá svou širokou škálou produktů, vyniká v pracné výrobě. Zavedení automatizačních zařízení a robotů výrazně zlepšilo efektivitu, přizpůsobivost a spolehlivost ve výrobě. Opakující se a přímočaré úkoly na výrobní lince jsou zvláště vhodné pro automatizaci a jsou považovány za ideální volbu pro optimalizaci.

Výzvy v manipulaci s materiálem

Řešení pro automatizovanou manipulaci s materiálem DUCO

Duco Cobot GCR5-910, vybavený vlastními přípravky, je všestranný robot, který plní různé úkoly na montážní stanici. Vyniká při sestavování panelů, jejich bezpečném utahování a přesném uchopování obrobků. Během přechodu do vykládací polohy robot dovedně překlápí panely pomocí svých pokročilých pohybů konce ramene. Poté umístí panely na nárazníkovou linku, kde trpělivě čekají na montáž finálního produktu.

11

Uvolnění lidského potenciálu pro optimální efektivitu

Zavedení robotů osvobodilo umělou práci v této pozici, umožnilo přeřazení vysídlených pracovníků do neautomatizovaných rolí, čímž se maximalizovalo využití lidské práce.


Vyšší bezpečnost a spolehlivost

Eliminace manuálních zásahů zmírňuje bezpečnostní rizika mezi operátory a frontend zařízeními.

22


33

Snížení nákladů a zlepšení efektivity.

Zavedením robotů bylo dosaženo snížení nákladů a zvýšení efektivity, což přineslo návratnost investic přibližně za 1.5 roku.

Související odvětví

Předch

Lepení

Všechny aplikace další

Inspekce kvality

Doporučené produkty
logo

DUCO Robots CO., LTD.

Promluvte si s naším odborníkem