Domů> Aplikace

Inspekce kvality

Tradiční metody měření, jako jsou měřidla a souřadnicové měřicí stroje (CMM), jsou pomalé a omezené v poskytování komplexních dat mimo rozměry obrysu, což brání kontrole tolerancí. Manuální kontrolní metody jsou pro moderní technické požadavky a výrobní cykly nedostatečné. Vznik automatizované 3D inspekce ve velkých průmyslových výrobních společnostech však urychlí rozvoj automatizovaných inspekčních potrubí a dílen. Integrací robotizovaných 3D kontrolních systémů s montážními linkami lze dosáhnout bezobslužných a inteligentních inspekcí, což vede k transformačnímu dopadu na inteligentní výrobu ve světě.

Výzvy v Inspekce kvality Proces

Řešení pro automatizovanou kontrolu kvality DUCO

DUCO Cobot využívá integrované 3D laserové skenovací a měřicí zařízení k provádění trojrozměrných měření na obrobcích a získávání povrchových dat. Sladěním modelu měření s modelem návrhu a extrakcí klíčových vlastností umožňuje srovnání s teoretickými modely, což usnadňuje identifikaci rozměrů nebo defektů. Kromě toho může DUCO Cobot začlenit inteligentní rotační mechanismus pro automatizaci otáčení a podporu flexibilních přípravků, což umožňuje komplexní snímání povrchových dat ze všech úhlů.

11

Vysoká účinnost detekce

Automatizované testování šarží zvyšuje efektivitu více než 5krát.

Vysoká přesnost skenování: Přesnost skenování může dosáhnout 0.025 mm.


Rychlá rychlost měření

Efektivní sběr dat rychlostí 1.3 milionukrát za sekundu. 

Snadné nasazení: Podporuje výuku a offline programování, zabezpečenou síť a snadné nasazení strojů s velkými trajektoriemi pohybu.

22


33

Vysoký stupeň inteligence

Pouhým stisknutím tlačítka můžete rychle automatizovat a inteligentně zaznamenávat data vstřikovaných dílů v plné velikosti. 

Automatické skenování a vysoce účinné zpracování: Automatizovaný inteligentní inspekční systém zpracovává naskenovaná data a vytváří kompletní 3D data odstraněním šumu, zarovnáním souřadnic a sloučením. Analýza chybových datových zpráv z kontrol šarží pomáhá identifikovat nedostatky výrobního procesu a umožňuje včasné úpravy a optimalizace pro zvýšení míry kvalifikace produktů.

Související odvětví

Předch

Manipulace s materiálem

Všechny aplikace další

Obal

Doporučené produkty
logo

DUCO Robots CO., LTD.

Promluvte si s naším odborníkem