Domů> Obory

Kov a obrábění

Kov a obrábění zahrnují různé činnosti související s výrobou, zpracováním, montáží a údržbou kovových výrobků. Coboti jsou vysoce univerzální a mohou provádět úkoly, jako je nakládání a vykládání, manipulace s materiálem, svařování, leštění a strojní operace. Použití cobotů v těchto operacích výrazně zlepšuje provozní efektivitu, zvyšuje kvalitu produktů a snižuje počet úrazů na pracovišti.

DUCO Cobot vykazuje silnou synergii s požadavky zákazníků na průmyslovou automatizaci a neustále upřednostňuje pokroky v globální technologii průmyslových inovací. Má výjimečnou odbornost při provádění kovoobráběcích a obráběcích aplikací s pozoruhodnou účinností a přesností.

Výhody využití kobotů DUCO v obrábění kovů a obrábění

333


Efektivní

Využitím osamoceného robotického systému odpadá požadavek na tři vrtačky, což vede k podstatnému snížení nákladů a spravedlivému rozdělení úkolů. Tato implementace navíc efektivně zdvojnásobuje výrobní kapacitu tím, že umožňuje nepřerušovaný provoz.


Spolehlivý

Automatizace DUCO Cobot zajišťuje, že celý proces testování je bezobslužný, což snižuje potenciální bezpečnostní rizika spojená s rozsáhlou interakcí personálu a zařízení hned od začátku.

222
33


Super-inteligentní

DUCO Cobot nabízí bezproblémovou automatizaci a inteligentní kontrolu dávek se spuštěním jedním kliknutím, optimalizuje efektivitu a přesnost a zároveň minimalizuje lidské chyby prostřednictvím pokročilé umělé inteligence a robotiky. Jeho inteligentní algoritmy zajišťují přesnou identifikaci a analýzu defektů a poskytují konzistentní, vysoce kvalitní výsledky s minimálním zásahem člověka.

Aplikační scénáře

Předch

Maloobchod

Všechny aplikace další

Zdravotnictví

Doporučené produkty

Žhavé kategorie