Domů> Obory

Maloobchod

S tím, jak se preference spotřebitelů diverzifikují a informační technologie se neustále inovují a opakují, se prostředí bezobslužného maloobchodu posunulo od pouhého prodeje jednotlivých produktů k zahrnutí široké škály kategorií produktů. V důsledku toho jsou integrované systémy stále složitější a úkoly třídění jsou stále náročnější. V této souvislosti se kolaborativní roboti jeví jako optimální řešení pro nahrazení lidské práce v provozu nových maloobchodních prodejen, a to díky jejich pozoruhodným atributům bezpečné spolupráce a pohodlného nasazení.

Výhody využití DUCO Cobotů v maloobchodě

11


Bezpečnost

Aktivní a pasivní bezpečnostní systémy DUCO Cobot mohou maximalizovat uspokojení bezpečnostních obav týkajících se bezcelních robotů.


Přesný

Pokud jde o manipulaci a uchopení zboží, DUCO Cobot implementuje inovativní řešení „robot + vize“, které mu umožňuje inteligentně a přesně vybírat položky, aniž by byl omezován jejich posloupností nebo nepravidelností.

22
33


Přizpůsobitelné

Systém DUCO Cobot nabízí pokročilé možnosti přizpůsobení, které umožňují bezcelním obchodům dosáhnout pozoruhodné efektivity, rychlého provozu a výjimečně uspokojivé cesty zákazníka zahrnující bezproblémové zadávání objednávek a rychlé dodání produktů.

Aplikační scénáře

Předch

Polovodič

Všechny aplikace další

Kov a obrábění

Doporučené produkty

Žhavé kategorie