Domů> Obory

Zdravotnictví

Lékařský průmysl čelí výzvám s vysokou intenzitou a dlouhou dobou trvání práce, která má dopad na péči o pacienty a zatěžuje lékaře. Koboti DUCO nabízejí spolehlivost výkon a může bezpečně fungovat vedle zdravotnického personálu a pacientů. Navíc tito roboti pomáhají snížit pracovní zátěž zdravotníků zvládání opakujících se úkolů, což jim umožňuje upřednostňovat kritického pacienta péče.

DUCO Cobot je všestranný a uživatelsky přívětivý robot, který lze snadno ovládat nasazeno. Je schopen vykonávat širokou škálu úkolů, včetně pacientů péče, dodání položky, balení činidel a testování vzorků. Tím, že na sebe vezmete tyto odpovědnosti, pomáhá zmírnit pracovní zátěž a tlak na zdravotnictví personál.

Výhody využití DUCO Cobotů v lékařství

未 命名


Trezor

Pokročilé schopnosti detekce kolizí DUCO Cobot umožňují přesné snímání a reakci na potenciální kolize a zajišťují bezpečný provoz v různorodých a dynamických prostředích. To výrazně zvyšuje bezpečnost spolupráce člověka a robota.


Univerzální

Kolaborativní roboty jsou vybaveny rozmanitým výběrem flexibilních koncových efektorů, které jim umožňují zručně provádět velké množství úkolů.

22
33


Robustní

Roboty lze trénovat pomocí metody drag-to-teach, kde je robotické rameno přímo ovládáno tak, aby sledovalo požadované cesty, čímž se eliminuje nutnost dalšího výpočetního vybavení.

Aplikační scénáře

Předch

Kov a obrábění

Všechny aplikace další

Potraviny a nápoje

Doporučené produkty

Žhavé kategorie